Foto Obrazek 1 Obrazek 2
Imie Agnieszka Podsadna Piotr Podsadny
Uczelnia Politechnika Łódzka, Wydział Budownictwa, Architektury i Inż. Środowiska Politechnika Łódzka, Wydział Budownictwa, Architektury i Inż. Środowiska
Rok ukończenia 2006 2004
Nr uprawnień 13/LOOKK/2014 27/R-89/ŁOIA/07
Info Architekt z piętnastoletnią praktyką zawodową zdobytą w takich pracowniach jak Ekobud s.c. oraz NOW Biuro Architektoniczne Sp. z o.o. Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Od 2017 roku członek Łódzkiej Okręgowej Izby Architektów. Specjalizacja w obiektach sportowych, zakładach penitencjarnych, wielkopowierzchniowych obiektach handlowych i budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. W dorobku m.in.: Zakład Penitencjarny w Opolu Lubelskim, Makro Cash And Carry w Rzgowie i Krakowie, hale sportowe na terenie całej Polski, liczne budynki mieszkalne wielorodzinne. Autorskie projekty to przede wszystkim projekty wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. W zespole odpowiedzialna za niemal wszystkie świeże idee i poprawność techniczną proponowanych rozwiązań. Architekt, czynny członek Łódzkiej Okręgowej Izby Architektów od 2008 roku. Od 2007 roku uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Piętnastoletnia praktyka zawodowa w pracowniach polskich i zagranicznych: Ekobud s.c., Aedas CE z Warszawy, NOW Biuro Architektoniczne Sp. z o.o. w Łodzi. Specjalizacja w obiektach biurowych i handlowo-usługowych oraz w wizualizacji komputerowej. W dorobku zawodowym praca przy obiektach: Biurowce GTC w Łodzi, Biblioteka Uniwersytecka w Zielonej Górze, Galeria Łódzka, Centrum Handlowo-Usługowe "Alta" w Kijowie, hala sportowa w Lęborku. Od 2013 roku do puli obiektów wielkopowierzchniowych dołączają projekty domów mieszkalnych, biur, placówek banków.
Zainteresowania Rękodzieło, malarstwo, grafika, teatr, kino i literatura, turystyka górska Wizualizacja i grafika komputerowa, wspinaczka skałkowa, biegi średniodystansowe.